Walsin Technology Corporation 1812B153M102CT
1812B153M102CT
Walsin Technology Corporation
CAP CER 0.015UF 1KV X7R 1812
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
G88MPB07002C1EU
Amphenol ICC (Commercial Products)
pdf
VJ0402D0R6BXCAC
Vishay Vitramon
pdf
3M 4957F 3" X 6"-6