CTS-Frequency Controls 637P50B5I2T
637P50B5I2T
CTS-Frequency Controls
XTAL OSC XO 50.0025MHZ LVPECL
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
SM6T39AHM3/I
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
pdf
2225Y2500390FFT
Knowles Syfer
pdf
MKP1837347164W
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
CPS22-LA00A10-SNCCWTNF-AI0WYVAR-W1038-S
SCHURTER Inc.
ENTUBE Z (50V 1V)