Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components BFC233911123
BFC233911123
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
CAP FILM 0.012UF 10% 630VDC RAD
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
3M RP32 1.5" X 7"-15