Vishay Dale Thin Film M55342E06B117ARWS
M55342E06B117ARWS
Vishay Dale Thin Film
0705
RES SMD 117 OHM 0.1% 0.15W 0705
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
VF16B 2" X 9"-25