Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components MBA02040C3303FRP00
MBA02040C3303FRP00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
RES 330K OHM 0.4W 1% AXIAL
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
3M 4991 5" X 8"-6