Sumida America Components Inc. RCH1216BNP-220M
RCH1216BNP-220M
Sumida America Components Inc.
FIXED IND 22UH 4A 37 MOHM TH
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
ERJ-S08D2150V
Panasonic Electronic Components
pdf
ISOBLOCK V-1C (15V 5V)