KOA Speer Electronics, Inc. SG73P1ETTP10R5F
SG73P1ETTP10R5F
KOA Speer Electronics, Inc.
0402
RES 10.5 OHM 1% 1/5W 0402
In Stock : Please Inquiry
Please send RFQ , we will respond immediately.
Quantity:
Hot Datasheet
SPMWH3326MD5WAW3SA
Samsung Semiconductor, Inc.
pdf
Mill-Max Manufacturing Corp.
pdf
HMTSW-105-13-S-D-1040
Samtec Inc.
CE.58526
Elesa USA Corporation
3M 9495LE 1.5" X 9.25"-100