0190700014-12-W9-D
Molex
Product No:
0190700014-12-W9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
12" JUMPER 3075 WH001 WHITE
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series InsulKrimp
Length 12.0" (304.8mm)