IDSD-17-D-07.87
Samtec Inc.
Product No:
IDSD-17-D-07.87
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Multiple, Ribbon
Shielding Unshielded
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series IDSD
Length 0.656' (199.90mm, 7.87")