L70-344-140
Rosenberger
Product No:
L70-344-140
Description:
CBL ASSY 1MM-1.85MM PL-PL 5.512"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 047
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.0mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.85mm Plug
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.0mm to 1.85mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 70 GHz