L70-382-140
Rosenberger
Product No:
L70-382-140
Description:
CBL ASY 1.35MM-1.85MM P-J 5.512"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type UT-047-LL
2nd Contact Gender Female
1st Connector 1.35mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.85mm Jack
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.35mm to 1.85mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 70 GHz