L70-391-140
Rosenberger
Product No:
L70-391-140
Description:
CBL ASSY 1MM-1.35MM JK-PL 5.512"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RTK 047
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.0mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.35mm Plug
Series -
Length 5.512" (140.00mm)
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.0mm to 1.35mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 90 GHz