L99-A0483-300-NON
Rosenberger
Product No:
L99-A0483-300-NON
Description:
CB ASY 2.92MM-MIN COAX P-CX 12"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 115°C
Cable Type RTK 047
2nd Contact Gender Female, Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector Mini Coaxial Jack, Mini Coaxial Plug
Series -
Length 11.811" (300.00mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to Mini Coaxial
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 40 GHz