LH1-057-300-NM
Rosenberger
Product No:
LH1-057-300-NM
Description:
MICRO RF NON MAGNETIC CABLE ASSE
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
Color -
Cable Impedance 50 Ohms
Series Micro RF
Length 11.811" (300.00mm)