LH1-071-300
Rosenberger
Product No:
LH1-071-300
Description:
MICRO RF POWER SUPPLY AND DATA C
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 1.37mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender -
1st Connector -
Overall Impedance 50 Ohms
Series Micro RF
Length 11.811" (300.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender -
Style -
1st Connector Mounting Feature -
Features -
Package Bag
Frequency - Max 6 GHz