LU1-003-600
Rosenberger
Product No:
LU1-003-600
Manufacturer:
Rosenberger
Description:
CBL ASSY 2.4MM JACK-PLUG 23.62"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 106
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.4mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.4mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 23.62" (600.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
Style 2.4mm to 2.4mm
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz