LU1-037-500
Rosenberger
Product No:
LU1-037-500
Description:
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 19.69"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Cable Type RTK 106
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
Style 2.92mm to 2.92mm
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz