LU1-500-1500
Rosenberger
Product No:
LU1-500-1500
Manufacturer:
Rosenberger
Description:
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 4.9'
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 106
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.92mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 59.1" (1.5m) 4.9'
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 40 GHz