LU5-500-1000
Rosenberger
Product No:
LU5-500-1000
Manufacturer:
Rosenberger
Description:
CBL ASSY 1.85MM PLUG-PLUG 3.3'
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 092
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.85mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 1.85mm Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 39.4" (1.0m) 3.3'
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 1.85mm to 1.85mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 70 GHz