LU7-145-500
Rosenberger
Product No:
LU7-145-500
Description:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 19.69"
User Guide
Operating Temperature 20°C ~ 26°C
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMA Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector SMA Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Male
Style SMA to SMA
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz