LU7-266-500
Rosenberger
Product No:
LU7-266-500
Description:
CBL ASSY NTYPE JACK-PLUG 19.69"
User Guide
Operating Temperature 20°C ~ 26°C
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type -
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type -
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
Mfr Rosenberger
1st Contact Gender Female
Style N-Type to N-Type
1st Connector Mounting Feature -
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz