LU7-500-500
Rosenberger
Product No:
LU7-500-500
Manufacturer:
Rosenberger
Description:
CBL ASSY NTYPE PLUG-PLUG 19.69"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector N-Type Plug
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
1st Contact Gender Male
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style N-Type to N-Type
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz