LU7-501-500
Rosenberger
Product No:
LU7-501-500
Description:
CBL ASSY NTYPE JACK-PLUG 19.69"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Cable Type RTK 162
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Series -
Length 19.69" (500.00mm)
1st Contact Gender Female
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz