LU8-508-600
Rosenberger
Product No:
LU8-508-600
Description:
CBL ASSY 2.92MM JACK-JACK 23.62"
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Cable Type RTK 125
2nd Contact Gender Female
1st Connector 2.92mm Jack
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color -
2nd Connector 2.92mm Jack
Series -
Length 23.62" (600.00mm)
1st Contact Gender Female
Mfr Rosenberger
1st Connector Mounting Feature -
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 43.5 GHz