N-10-G50-BK
Rip-Tie
Product No:
N-10-G50-BK
Manufacturer:
Rip-Tie
Description:
HOOK&LOOP TIE BLACK 10" 50PACK
In Stock : 97
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series CinchStrap-EG
Type Hook and Loop - Tie
Shape Rectangular
Length 10.000" (254.00mm)
Color Black
Mfr Rip-Tie
Package Retail Package
Mounting Type Mechanical Attachment
Product Status Active
Width 1.000" (25.40mm)