MACOM Technology Solutions
Product No:
PAW1027-1
Manufacturer:
Package:
SOT-115J
Batch:
-
Datasheet:
-
Description:
AMPLIFIER
Quantity:
Delivery:

Payment:
Please send RFQ , we will respond immediately.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-115J |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-115J |
| Voltage - Supply | - |
| Test Frequency | - |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 35MHz ~ 500MHz |
| Noise Figure | 4.2dB |
| P1dB | - |
| RF Type | CATV |
| Package | Bulk |
| Gain | 38dB |
| Base Product Number | PAW1027 |