XW5S-P1.5-2BL
Omron Automation and Safety
Product No:
XW5S-P1.5-2BL
Description:
SHRT BAR 1.5MM 2 POLE BLUE
In Stock : 100
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Positions 2
Color Blue
Contact Finish -
Product Status Active
Series XW5T
Type Terminal Block, DIN Rail
For Use With/Related Products XW5 Series
Pitch 0.138" (3.50mm)