XW5S-P1.5-3YL
Omron Automation and Safety
Product No:
XW5S-P1.5-3YL
Description:
SHRT BAR 1.5MM 3 POLE YELLOW
In Stock : 97
User Guide
Number of Positions 3
Color Yellow
For Use With/Related Products XW5 Series
Pitch 0.138" (3.50mm)