XW5S-P2.5-3RD
Omron Automation and Safety
Product No:
XW5S-P2.5-3RD
Description:
SHRT BAR 2.5MM 3 POLE RED
In Stock : 10
User Guide
Number of Positions 3
Color Red
For Use With/Related Products XW5 Series
Pitch 0.205" (5.20mm)