XW5S-P2.5-4RD
Omron Automation and Safety
Product No:
XW5S-P2.5-4RD
Description:
SHRT BAR 2.5MM 4 POLE RED
In Stock : 10
User Guide
Number of Positions 4
Color Red
Contact Finish -
Product Status Active
Series XW5T
Type Terminal Block, DIN Rail
For Use With/Related Products XW5 Series
Pitch 0.205" (5.20mm)