XW5T-P1.5-2.2-1
Omron Automation and Safety
Product No:
XW5T-P1.5-2.2-1
Description:
TERMBLK PUSHIN 1.5MM 2:2 1TIER
In Stock : 30
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Positions 4
Stripping Length 8mm
Termination Style Push In
Color Gray
Fuse Type -
Material Flammability Rating -
Terminal - Width 3.5mm
Current - IEC 17.5 A
Disconnect Type -
Voltage - UL -
Mfr Omron Automation and Safety
Features -
Material - Insulation -
Package Bulk
Wire Gauge or Range - mm² 0.14-1.5mm²
Voltage - IEC 500V