ZUSAV3X140
USA Sealing
Product No:
ZUSAV3X140
Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 140mm ID
In Stock : 6
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -26°C ~ 204°C
Series -
Diameter - Inside 5.512" (140.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.748" (146.00mm)