ZUSAV3X17
USA Sealing
Product No:
ZUSAV3X17
Description:
Viton O-Ring - 3mm Wide 17mm ID
In Stock : 22
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -26°C ~ 204°C
Series -
Diameter - Inside 0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section 0.118" (3.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.906" (23.00mm)