0002061101-10-L9
Molex
Product No:
0002061101-10-L9
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2103 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 20.0µin (0.51µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series 1561
Length 10.0" (254.0mm)