0008500113-10-W4-D
Molex
Product No:
0008500113-10-W4-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2015 WHITE
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series KK254, 2759
Length 10.0" (254.0mm)