0039000038-12-W2-D
Molex
Product No:
0039000038-12-W2-D
Description:
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE
In Stock : 250
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)