0039000040-10-R2
Molex
Product No:
0039000040-10-R2
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 RED
User Guide
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 10.0" (254.0mm)