0039000059-10-V2-D
Molex
Product No:
0039000059-10-V2-D
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2016 VIOLET
User Guide
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 10.0" (254.0mm)