0039000219-12-B2-D
Molex
Product No:
0039000219-12-B2-D
Manufacturer:
Molex
Description:
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 12.0" (304.8mm)