0039000428-10-N9
Molex
Product No:
0039000428-10-N9
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
User Guide
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Jr
Length 10.0" (254.0mm)