IICSEMI provides the latest quote for 0190700014-12-W9-D without requiring registration.
Product Information
Parameter Info
User Guide
Number of Rows
1
Color
White
Contact Finish Thickness
Contact Finish
Tin
Product Status
Active
Wire Gauge
18 AWG
Series
InsulKrimp
Length
12.0" (304.8mm)