0190700014-18-V9-D
Molex
Product No:
0190700014-18-V9-D
Manufacturer:
Molex
Description:
18" JUMPER 3075 VI001 VIOLET
User Guide
Number of Rows 1
Color Violet
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series InsulKrimp
Length 18.0" (457.2mm)