0430300001-03-W2
Molex
Product No:
0430300001-03-W2
Manufacturer:
Molex
Description:
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE
In Stock : 210
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 10
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Number of Rows 1
Color White
Contact Finish Thickness 40.0µin (1.02µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 3.00" (76.20mm)