0430300002-10-B4-D
Molex
Product No:
0430300002-10-B4-D
Description:
10" PRE-CRIMP A2015B BLACK
User Guide
Number of Rows 1
Color Black
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43030
Length 10.0" (254.0mm)