0430300039-12-W9-D
Molex
Product No:
0430300039-12-W9-D
Description:
12" PRE-CRIMP A1857/19 WH001 WHI
Number of Rows 1
Length 12.0" (304.8mm)
Color White
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Mfr Molex
Contact Finish Gold
Contact End Socket to Socket
Package Bulk
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG