0430310003-11-R4-D
Molex
Product No:
0430310003-11-R4-D
Description:
11" PRE-CRIMP A2015R RED
User Guide
Number of Rows 1
Color Red
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Series Micro-Fit 3.0 43031
Length 11.0" (279.4mm)