0460121141-10-L9
Molex
Product No:
0460121141-10-L9
Manufacturer:
Molex
Description:
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series Mini-Fit Plus HCS 46012
Length 10.0" (254.0mm)