0845240014-11-N9-D
Molex
Product No:
0845240014-11-N9-D
Description:
11" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
User Guide
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 11.0" (279.4mm)