0845250009-05-L7-D
Molex
Product No:
0845250009-05-L7-D
Description:
5" PRE-CRIMP A1858/19 BLUE
User Guide
Number of Rows 1
Color Blue
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)