0845250009-05-N9
Molex
Product No:
0845250009-05-N9
Manufacturer:
Molex
Description:
5" PRE-CRIMP A1857/19 BROWN
User Guide
Number of Rows 1
Color Brown
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Contact Finish Tin
Product Status Obsolete
Wire Gauge 18 AWG
Series ML-XT, XRC
Length 5.00" (127.00mm)